Meist

Mul on alati olnud suur huvi autode ja mototehnika vastu.  Olen alati oma sõidukeid nii seest kui väljast ise hooldanud,  et tagada nende parim hooldus. Isegi 10 aastat vana auto võib välja näha nagu uus. Minus peitub see entusiasmipisik, mis on nakatanud miljoneid inimesi maailmas hooldama ise oma sõidukeid. Sellest entusiasmipisikust kasvas välja ChemicalGuys Estonia OÜ, et pakkuda ka Teile neid oskuseid ja kvaliteeti. Olen läbinud CHEMICAL GUYS MFG.Co. esinduse poolt Tšehhi Vabariigis koolituse.

CHEMICAL GUYS MFG.Co. eesmärk on levitada seda entusiasmipisikut kogu üle maailma ning seda püüame teha ka meie Eestis, pakkudes läbi CHEMICAL GUYS MFG.Co. toodete  Teile teenuseid, et saaksite ka Teiegi sellest osa.

CHEMICAL GUYS MFG.Co. on rühm sõpru üle kogu maailma. Meie pere võib leida rohkem kui 50 riigis üle maailma.

Oleme täidetud kire, kvaliteedi, innovatsiooni ja täiuslikkusega.

Stuudio

ChemicalGuys Estonia stuudio asub  turvalises piirkonnas . ChemicalGuys Estonia stuudio pakub puhast keskkonda ja hea valgustusega tööruume, et simuleerida päikesevalgust , mis toob esile kõik vead ja tagab võimalikult kõrged standardid tulemuse saavutamiseks.

Töötingimused ja keskkond on auto viimistlemisel väga olulised. Mitmepäevaste tööde puhul peab auto olema tolmuvabas ja puhtas keskkonnas, mida me suudame teile pakkuda.

Teie autot hoitakse öösel signalisatsiooniga valvatud stuudios, mis tagab teile teie sõiduki turvalisuse.

Paljud kaitsesüsteemid näevad tootjate poolt ette kindlaid viimistlemisjuhiseid , et saada maksimaalset tulemust viimistluse ja vastupidavuse osas. Temperatuur ja puhtus on üks olulisemaid tegureid , mille suudame tagada,et hoida optimaalset tulemust vastavalt tootja spetsifikatsioonidele.

Comments are closed.